TŘPYTIVÉ

Sada třpytivých samolepek - Sněží, sněží

  • 1 z 2

Sada 24 překrásných třpytivých samolepek s autorskými motivy sněhových vloček. Samolepky se úžasně vyjímají ve všech kolážích, junk journalech, jako ozdoba na přáníčkách, ale i v denících a diářích jako doprovodná dekorace běžných dní. Natištěno na vysoce kvalitním třpytivém samolepicím papíru, který vás okouzlí stejně jako nás.


  • Skladem
89 Kč
Kategorie: Vintage samolepky
Hmotnost: 0.005 kg
 

Sada 24 překrásných třpytivých samolepek s autorskými motivy sněhových vloček. Dvanáct jedinečných motivů - každý v balíčku najdete v černobílé a v barevné verzi. Perfektní na dárky a vánoční přáníčka. Hodí se také do deníků, bullet journalů, junk journalů, diářů, k všemožné tvorbě a výrobě koláží, ale také do přáníček a dopisů. Potisk na vysoce kvalitním třpytivém samolepicím papíru. 

Všechny samolepky sami tvoříme, tiskneme a vyřezáváme, jedná se tedy zcela o českou ruční výrobu. Každá samolepka má vnitřní ořez, to znamená, že ji z podkladu snadnou vyloupnete a nezničíte ji "žďoubáním" a hledáním okrajů. Stačí samolepku vyjmout a nalepit kamkoliv budete chtít.

Sada obsahuje celkem 24 samolepek, velikost samolepek se pohybuje od cca 1,5 do cca 2,2 cm v závislosti na konkrétním motivu.  

Prosím pamatujte, že barvy na Vašem monitoru se mohou mírně lišit od skutečnosti.

Všechny samolepky jsou vyráběny ručně, drobné odchylky v ořezových liniích tedy nelze považovat za závadu výrobku.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vyrobeno ručně v ČR.