Ručně malované samolepicí pásky - Jarní kvítí Barevný potisk, samolepicí papír matný

  • 1 z 2

Arch s ručně malovanými samolepicími páskami s motivy jarního kvítí. Jedinečný ořez zajistí, že pásky vyniknou všude, kam je nalepíte.


  • Skladem
39 Kč
Kategorie: Jaro
Hmotnost: 0.001 kg
 

Arch obsahuje 7 samolepicích pásek s ručně malovanými motivy jarních kytiček. Jedinečný ořez zajišťuje, že pásky kdekoliv výborně vyniknou. Ručně malovaný design, který posléze přenášíme do počítače a na jednotlivé produkty. Všechny samolepky sami malujeme, tiskneme a vyřezáváme, jedná se tedy zcela o českou ruční výrobu. Všechny obrázky na archu jsou vyřezané, stačí je z archu vyjmout a nalepit kamkoliv budete chtít. Jsou ideální do diářů, deníků, na dárky, do přáníček, do bullet journalů, junk journalů, do fotoalb, na scrapbooking, do kalendářů, nebo jako dárek pro Vaše penpals. Samolepky jsou vytištěny na matném na matném samolepicím papíru.

Arch obsahuje celkem 7 samolepicích pásek, má velikost 18 x 11 cm. Pět delších pásek má délku od cca 17,3 cm do 17,5 cm, dvě kratší pásky mají délku cca 6 cm. Výška pásek je cca 1,3 cm. Rozměry jsou vždy závislé na konkrétním motivu. 

Prosím pamatujte, že barvy na Vašem monitoru se mohou mírně lišit od skutečnosti.

Všechny samolepky jsou vyráběny ručně, drobné odchylky v ořezových liniích tedy nelze považovat za závadu výrobku.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vyrobeno ručně v ČR.