Sešit na zážitky - Černobílá letní louka Barevný potisk, karton 200 g/m2

Nádherný sešit na Vaše prázdninové zážitky s autorským motivem černobílé letní louky. Vyroben z vysoce kvalitního kartonu o vysoké gramáži, takže je připraven na všechno malování, psaní a lepení zážitků! Titulní stranu si navíc můžete vlastnoručně vybarvit a vdechnout tak sešitu vlastní osobitost :)


  • Skladem
99 Kč
Kategorie: Léto
Hmotnost: 0.05 kg
 

Sešit A5 s kroužkovou vazbou, vyrobený z vysoce kvalitního kartonu o vysoké gramáži 200 g/m2, připravený na všechny Vaše krásné prázdninové zážitky. Karton snese spoustu malování, psaní, lepení, a sešit je tak tedy dokonale připraven zachytit všechny Vaše krásné okamžiky, které si budete chtít z tohoto léta pamatovat. Třicet stran zajistí dostatek prostoru a současně radost z toho, že sešit za léto stihnete pohodlně naplnit, a nezůstane tak z větší části nevyužitý :)

Použít jej můžete také jako skicák.

Desky na sobě nesou autorský motiv letní louky v černobílé verzi, můžete je tedy vlastnoručně vybarvit a desky tak personalizovat.

Desky nejsou opatřené logem a motiv je navržen tak, aby byl sešit použitelný jako oboustranný, jako titulní stranu tedy můžete použít obě dvě, záleží na Vaší preferenci :)

Sešit má velikost A5 a je uvnitř čistě bílý. Počet stran 30 (počet listů 15), karton o gramáži 200 g/m2. Rozměry velikosti A5 jsou 21 x 14,8 cm. Desky jsou bez laminace.

Sešit obdržíte převázaný papírovou páskou a zabalený v celofánovém sáčku.

Protože sešity vyrábíme zcela sami, včetně jejich náplní, dokážeme zajistit i lineaturu specificky podle Vašich preferencí, stačí, když nám napíšete na e-mail info@radostneni.cz a vše domluvíme. 

Všechny naše výrobky vyrábíme ručně, včetně sešitů s kroužkovou vazbou. Ty ručně řežeme a vážeme v naší dílně.

 

Prosím pamatujte, že barvy na Vašem monitoru se mohou mírně lišit od skutečnosti.

Poznámkové bloky řežeme a vážeme ručně, drobné odchylky v ořezových liniích tedy nelze považovat za závadu výrobku.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vyrobeno ručně v ČR.