TRANSPARENTNÍ

Sada transparentních samolepek - Čeští ptáci na filmu

  • 1 z 2

Sada deseti transparentních samolepek s motivy českých ptáčků na analogovém filmu :) Fotky jsou autorské a zachycují ptáčky, kteří se zastavili u nás, na naší zahrádce. Samolepky se úžasně vyjímají ve všech kolážích, junk journalech, jako ozdoba na přáníčkách, ale i v denících a diářích jako doprovodná dekorace běžných dní. Natištěno na vysoce kvalitní transparentní folii, kterou si po nalepení zamilujete stejně, jako my.


  • Skladem
69 Kč
Kategorie: Realistické
Hmotnost: 0.005 kg
 

Sada transparentních samolepek s motivy českých ptáčků zachycených na analogovém filmu. Fotky jsou autorské a zachycují ptáčky, kteří se zastavili u nás, na naší zahrádce. Ideální do deníků, bullet journalů, junk journalů, diářů, k všemožné tvorbě a výrobě koláží, ale také do přáníček a dopisů. Potisk na velmi kvalitní transparentní fólii.

Všechny samolepky sami tvoříme, tiskneme a vyřezáváme, jedná se tedy zcela o českou ruční výrobu. Každá samolepka má vnitřní ořez, to znamená, že ji z podkladu snadnou vyloupnete a nezničíte ji "žďoubáním" a hledáním okrajů. Stačí samolepku vyjmout a nalepit kamkoliv budete chtít.

Sada obsahuje celkem 10 samolepek o rozměrech cca 7,3 x 2,9 cm. 

Barevný potisk, lesklá transparentní fólie.

Prosím pamatujte, že barvy na Vašem monitoru se mohou mírně lišit od skutečnosti.

Všechny samolepky jsou vyráběny ručně, drobné odchylky v ořezových liniích tedy nelze považovat za závadu výrobku.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vyrobeno ručně v ČR.